Sraz

Ahoj všem,

díky všem za účast. Jsem rád, že jsme se sešli v tak hojném počtu a díky za velice příjemný večer. Doufám, že jste si to všichni užili stejně jako já.  Závěrečný účet také vyšel bez problému.

Níže pár fotek. Těším se na další sraz za 5 let.

Marcel

 

 

 

 

 

A je to tady – sobota 2.6.2018

Ahoj všem,

tak nám to uteklo, sobota je tady. Nakonec se srazu zúčastní 24 spolužáků, 4 se omluvili pro zaneprázdněnost, 3 spolužáci bohužel už dorazit nemohou. 3 spolužáky se mi nepovedlo kontaktovat (a to jsem byl ve Chvojenci u Voženílků osobně).

Bohužel se nepodařila zajistit prohlídka školy. Škola má nové zabezpečovací zařízení a musel by nám někdo přijít v sobotu odemknout. To se bohužel Alešovi přes veškerou snahu nepodařilo zajistit. Máme jen pár fotek, jak to tam nyní vypadá.

Sejdeme se tedy v 15:30 hod v restauraci Zelená Žába, (je to zde). Máme rezervovaný salonek v 1.patře.

Budeme mít k dispozici projektor, takže pokud máte někdo nějaké fotky ze společných studentských let nebo minulých srazů, tak je vezměte sebou na flash nebo pošlete do pátku na cmelik@cmelik.cz. Už nějaké fotky mám od Honzy Míchala a stojí to za to.

Těším se s Vámi se všemi na brzkou viděnou

Marcel

 

Ahoj spolužáci

Termín se nám pomalu blíží, tak mi prosím napište (kdo tak ještě neučinil), zdali se zúčastníte a co si dáte k večeři. (potřebuji to objednat dopředu)

Dále Vás prosím o zaslání nějakých fotek z dob našich studií. Samozřejmě tím nemyslím rodinné fotografie. Buď je pošlete mailem či přes úschovnu nebo je někde sdílejte. Já bych přivezl projektor a můžeme si fotky promítnout a zavzpomínat. Určitě by to mohlo být zajímavé a úsměvné.

Nepodařilo se Vám ještě někoho kontaktovat? Ještě nevím o Petru Lázňovském, Renatě Řehákové, Elišce Šafránkové, Pavlu Voženílkovi a Vláďovi Weiglovi. Bohužel se už nikdy nepotkáme s Martinem Vitíkem a Liborem Dostálem. Nevím o Martinovi Šebovi, ale také jsem z doslechu slyšel, že už se asi nepotkáme.

Marcel

Pozvánka na sraz maturantů SPŠE po 30 letech

Ahoj spolužáci,

díky za účast v anketě, bohužel jste mi rozhodnutí neulehčili. Ankety se zúčastnilo 15 respondentů s těmito výsledky:

Datum akce – bohužel výsledek je nerozhodný pro všechny 4 dny (66,6 % pro každý termín)

Dále jste se většinou vyjádřili pro nějaký podnik ve městě s možností ubytování. Stejně tak většina preferuje společnou večeři. Prohlídku školy by rádo 46% respondentů, pozvat většinou nechcete nikoho, vyjma Aleše 🙂

Na základě výše uvedených skutečností si Vás dovoluji pozvat na:

Sraz maturantů SPŠE po 30 letech

Den konání:  2.6.2018  15:30 hod

Místo konání: Restaurace Zelená žába, Hronovická 929, Pardubice, odkaz zde

  • je zde možnost ubytování, které si každý řešte sám. Kdo zaváhá, nespí, rezervace zde , ubytovat se lze také v blízkosti v hotelu Arnošt, odkaz zde
  • ubytování si samozřejmě můžete zajistit kdekoliv jinde
  • v případě zájmu bude možná prohlídka školy, kde nás rád provede Aleš Kubelka. Prohlídka by se případně uskutečnila ve 14:30 hod.
  • omlouvám se všem, který tento termín označili jako nevyhovující, ale věřím, že si „překopete“ své kalendáře a srazu se zúčastníte
  • prosím o písemné sdělení, zda se srazu zúčastníte. Svou účast potvrďte na cmelik@cmelik.cz
  • vyberte si prosím z jídelního lístku co si dáte k večeři. Váš výběr připojte do mailu. Lístek je zde. Jídlo musím rezervovat týden dopředu !

Stále se nám nepodařilo kontaktovat některé spolužáky. Budu rád, když mi v tom pomůžete.

Marcel

Aktualizace seznamu

Ahoj všem,

aktualizoval jsem dnes 13.2.2018 seznam spolužáků (červení se ozvali). Ještě se neozval:

Libor Dostál, Petr Lázňovský, Martin Novotný, Renata Řeháková (nevím jak se jmenuje dnes?), Eliška Šafránková, Pavla Šimečková, Pavel Voženílek a Vláďa Weigl.

Zkuste je hledat, ať se ozvou.

Dále Vás všechny prosím  o vyplnění dotazníku, dle kterého určíme termín a místo konání. Každý vyplňte prosím jen jednou ! Dotazník najdete zde.

Už mám pár respondentů, tak upřesním otázky 1-4. Neoznačujte u jedné z nich ANO, ale u všech, které Vám vyhovují. Mám pocit, že někdo vybírá pouze jeden datum jako nejvhodnější.

Marcel

 

Kontakty na spolužáky

Ahoj,

několik spolužáků se mi povedlo doposud kontaktovat, ale zdaleka ne všechny. Viz. seznam na stránce Seznam spolužáků. Pomozte mi prosím hledat kontakty na „nezvěstné“ spolužáky. Díky